אודות az'ma

תעשו אם פתאום לא תהיה לכם סיבה מוגדרת וברורה להחליט את ההחלטה הבאה שלכם?
בדרך כלל, אנחנו אוהבים לחיות במרחב של סיבה ותוצאה. בדרך כלל, יש לנו סיבה ידועה, שמסבירה כל דבר שאנחנו עושים – תקציב, פרויקט, קליטת עובד – החל מהפרטים הקטנים וכלה באסטרטגיות גדולות. אבל – כן, הנה בא ה"אבל" – החלטות שנלקחות בגלל סיבה, ברגע שהסיבה כבר לא תקפה, גם ההחלטה כבר מקבלת גוון אפרפר ולא טרי.
az'ma מזמינה אתכם להיות על-סיבתיים ולהחליט מתוך בחירה ולא מתוך סיבה.

az'ma, מתי בפעם האחרונה יצא לכם למשוך בכתפיים ולהגיד, "וואלה, לא יודע"?
את רוב הבחירות או הפעולות שלנו אנחנו מבצעים מתוך מה שאנחנו יודעים. המרחב הידוע שלנו הוא המרחב שבו נוח לנו לשהות. אלא שבשביל להתפתח ולגדול, אין לנו ברירה אלא לצאת מתוך המקום המוכר. הרבה פעמים הזדמנויות נמצאות מול עינינו אבל לא נראה אותן, כי אנחנו יודעים לראות את מה שאנחנו מכירים ורגילים לראות, ומתקשים לראות אפשרויות חדשות.
אז איך יוצאים? לפני הכול, צריך להסכים לא לדעת, כי להעז לא לדעת זו הזדמנות להרחיב את מעגל הידע. ואחרי שמסכימים לא לדעת, אפשר לצאת לדרך ולבחור ידע חדש.
az'ma מזמינה אתכם לא לדעת ולצאת ביחד לבחור ידיעה חדשה.

az'ma תגידו אם נזמין אתכם לפתוח צמצם, להרחיב את התמונה ולראות מה יש שם, מעבר למסגרת?
כי אולי יש שם משהו שיוכל להדליק לכם רעיונות חדשים? לפתוח לכם דרך לכיוונים שעוד לא עלו בדעתכם? לטעת בכם גרעין של משהו שבעתיד יתפתח ויגדל? עד שלא תבדקו, לא תדעו. וגם אם תגלו משהו שתבחרו לא לעשות איתו כלום, תמיד תוכלו לשים אותו במגירת השולחן או על המדף שממול, ולחכות לשעת רצון, זמן שיתאים להשתמש בו. אבל מה שבטוח, הרחבתם את הידיעה וזה תמיד שווה. אתם יודעים עכשיו משהו שלא ידעתם קודם. גדלתם.
az'ma מזמינה אתכם לראות מה יושב לכם בנקודות העיוורון.

מנחים

הסדנאות שלנו בנויות על בסיס חשיבה רוחבית ומקיפה ולפי מודל ייחודי שפיתחנו. הן מבוססות על כלים אימוניים המיועדים לתת למשתתפים כלים פרקטיים ברורים, ומטרתן תמיד תהיה לצמוח מהמקום המצוי אל המקום הרצוי. כל הסדנאות יכללו תמיד גם מפגש נוסף, כחודש לאחר סיום הסדנה, לבדיקת יעילות התוצאה ולתיקונה, במידה ונדרש.

לצורך זה, על מנת להתמקד בחדש, במה שמעבר לגבולות המסגרת, בהתאם לרוח az'ma, המפגשים ישלבו מנחים ממספר תחומים, וייבנו – אחרי מפגש הכרות – על פי הצרכים הייחודיים שלכם.
אנחנו מקפידים לעבוד תמיד עם מנחים יצירתיים ורחבי אופקים, מהמומחים הבולטים בתחומם.


  • סדנאות azma
  • חדש!
  • מוקדים
  • מנהלים
  • מנהלי צוותים
  • מכירות
  • שירות